Služby

Sme predovšetkým miestom, kde si môžete dať chutnú kávičku dobré pivko a samozrejme pálenôčku. Chceme Vám ponúknuť kvalitné občerstvenie a nápoje za rozumnú cenu v príjemnom prostredí. Nemusíte si na našich webových stránkach vyberať nič radšej sa u nás rovno zastavte! Náš veselý personál sa už na Vás teší.


Nápojový lístok

Vyberte si zo širokej ponuky nápojov a drobných pokrmov. Vždy čerstvé a chutné - to je naše heslo. Príďte ochutnať našu kávu a lakocinky. Zrelaxujte u nás Vaše telo aj dušu v príjemnom a tradičnom prostredí. Náš ochotný personál je Vám vždy k dispozícii. Príprava na prvý pohľad obyčajnej kávy je dôležitý proces. Náš tím je tu pre Vás a my Vám garantujeme, že od nás budete vždy odchádzať spokojní.

Otváracie hodiny

Ak plánujete akúkoľvek akciu neváhajte nás kontaktovať a rezervovať si stôl. Pripravíme pre Vás vhodné občerstvenie a vyberieme pre Vás miesto v našej kaviarni. Príďte si pochutnať na našich vynikajúcich raňajkách, večer osláviť promócie, alebo len tak posedieť s rodinou, či s priateľmi. Garantujeme Vám, že budete Vy i Vaši blízki stopercentne spokojní. Príďte, vskúšajte a veríme, že sa stanete našimi pravidelnými zákazníkmi.